Členové kapely

Marián Stavjarský

Ve studiuVe studiu

Zakladatel a kapelník hudební skupiny IGNIS

Zpěv (baryton) a kytara. Narozen na Slovensku v Prešově. Věnuje se zpěvu od svých 7 let. Jeho největším úspěchem je, že jako první člověk, v té době profesionální voják, v Bosně nazpíval a natočil od norského hudebního skladatele Arneho Bendiksena píseň „Never by alone“ – Nikdy nebuď sám. Tato píseň je dnes hymnou hnutí Na Vlastních Nohou – Stonožka, kterou zpívají všichni členové hnutí, tj. asi 300 000 dětí světa. Vystoupení s dětským smíšeným sborem z 8 států světa absolvoval v Kanadě v Torontu.

Marián zpívá rád hudbu populární, avšak jeho hlavním koníčkem je hudba vážná. Na rok 2008 pravděpodobně v měsíci září připravuje v Benešově se skupinou Ignis společný koncert klasické a populární hudby.

Tereza Fantová

Na koncertě

Zpěv (Alt) a klávesové nástroje.Studentka bohemistiky na filosofické fakultě v Českých Budějovicích. Od svých 5 let chodila do hudební školy v Benešově na výuku sólového zpěvu.Od roku 2000 vystupuje se sborem Gymnázia v Benešově a od roku 2006 zpívá s folkovou kapelou Agnatha. Byla na několika pěveckých soutěžích v celorepublikových kolech,naposled na folkové soutěži Brána v Brně. Na podzim roku 2008 se stala členkou kapely Ignis.

Ali Kondáš

Nahrávaní písně ve studiuNahrávaní písně ve studiu

Učitel na střední Integrované technické škole.mezi největší koníčky patří zpěv populární hudby, hra na kytaru a klávesy. několik let strávil na hudební škole lidových umění. Čtyři roky studoval i hudbu na vysoké škole pedagogické fakulty. Od ledna 2008 se stal třetím členem kapely Ignis. Připravuje se na koncert klasické a populární hudby, zejména na Neapolské árie.